Hüdai BUKAGİLİ

05.02.1950 - 07.05.1950

Nurettin KESKİNİS

26.10.1953 - 08.03.1959

Muzaffer HOCAOĞLU

25.03.1964 - 31.01.1965

Hüseyin BAYKAL

01.02.1965 - 28.06.1971

Fahrettin SAKARYA

20.07.1971-20.07.1973

HASAN ÖNER

1973-1975

Yaşar OKÇUOĞLU

01.04.1975 -01.07.1975

Şerafettin YÜCELEN

02.02.1977 - 01.06.1977

Refik ÖZER

08.06.1977 - 20.04.1983

Dr. Erdem SEZEN

1983 - 1987

Muzaffer ÇAVUŞOĞLU

1987 - 1989

Melek ARAS

1989 - 1991

Kenan ŞAHİNLER

1991-1995

Macit ŞAHİNLER

1995 - 1997

Lütfü TÜRKKAN

1997 - 2001

Kamuran ATAKAN

2003-2005 2007-2009

Necmettin SÖNMEZ

2005-2007

Sadullah SİPAHİOĞLU

2011-2013

Nuhi ŞAHİNLER

2013-2015