2019-2020 ÖĞRENİM YILI BURS SONUÇLARI AÇIKLANMIŞTIR

06-11-2019

2019-2020 Eğitim-Öğretim yılında burs vereceğimiz 707 öğrencinin bursu onaylanmıştır.

 

Eksik evrakları olan ve iban no.su eksik olan öğrencilerimizin en kısa sürede eksikliklerini tamamlamalarını rica ediyoruz.(işbankası İBAN numarası olması gerekmektedir.)

 

Eğitim-öğretimlerinde öğrencilerimize başarılar diliyoruz.

AD-SOYAD OKUL EKSİKLİK
ABDULLAH ACET İSTANBUL ÜNV.  
ABDULLAH ALGAÇ NECMETTİN ERBAKAN ÜNV.  
ABDULLAH BERKAY DEMİREL MARMARA ÜNV.  
ABDULLAH HİLMİ ŞAHİN İSTANBUL ÜNV.  
ABDULLAH TOLGA KAHYA ALTINBAŞ ÜNV.  
ABDULLAH YANKAŞ FATİH SULTAN MEH.VAKFI ÜNV.  
ABDÜLAZİZ  CURCİALİ TRAKYA ÜNV  
ABİT TAHİRİ TRAKYA ÜNV  
ABLA DURAKU TRAKYA ÜNV  
ABU TAHER İSTANBUL SABAHATTİN ZAİM ÜNV.  
ADIL BAKIQ ÇANAKKALE 18 MART ÜNV.  
ADNA SKULJ İSTANBUL SABAHATTİN ZAİM ÜNV.  
AHMED ARUÇİ TRAKYA ÜNV  
AHMED BARIŞ İSTANBUL SABAHATTİN ZAİM ÜNV.  
AHMED SAMED KÜÇÜKER KOCAELİ ÜNV.  
AHMET ABDÜSAMET CAN KONYALIOĞLU HACETTEPE ÜNV.  
AHMET AKİF BENLİ BOĞAZİÇİ ÜNV.  
AHMET BESİM TÜRKOĞLU ULUDAĞ ÜĞNV.  
AHMET BURHAN İSTANBUL ÜNV.  
AHMET ERSAGUN ŞAHİN İSTANBUL ÜNV.  
AHMET FARUK GÜLDEŞ MARMARA ÜNV.  
AHMET FAZIL ŞELALE YILDIZ TEKNİK ÜNV.  
AHMET FURKAN BİRADLI UZUNKÖPRÜ MYO İBAN BEKLENİYOR
AHMET HAKAN ÇELİK BURSA TEKNİK ÜNV.  
AHMET HİLMİ ÇİNCE GALATASARAY ÜNV.  
AHMET IŞIK İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNV.  
AHMET METE AYAS DOKUZ EYLÜL ÜNV.  
AHMET SALAMCI İSTANBUL TEKNİK ÜNV.  
AHMET SARIBEKİROĞLU YILDIZ TEKNİK ÜNV.  
AHMET SELİM ÇÜMEN İSTANBUL MEDENİYET ÜNV. İBAN BEKLENİYOR
AHMET SONKAYA İSTANBUL ÜNV.  
AHMET YİĞİT DOKUZ EYLÜL ÜNV.  
ALARA NOBRDA TRAKYA ÜNV  
ALEYNA BAYRAM İSTANBUL ÜNV.  
ALEYNA ÇETİN TUNA ANADOLU LİSESİ(ERZAK AİLESİ) İBAN BEKLENİYOR
ALEYNA KEMAH İSTANBUL ÜNV.  
ALEYNA ŞÖLEN CÖMERT AKDENİZ ÜNV. İBAN BEKLENİYOR
ALEYNA TURHAN İSTANBUL ÜNV.  
ALİ BAKIR CERRAHPAŞA ÜNV.  
ALİ BERK ÇEKLİK BEZMİALEM VAKIF ÜNV.  
ALİ BERTAN KIR ORTA DOĞU TEKNİK ÜNV.  
ALİ CEM KOCATÜRK MARMARA ÜNV.  
ALİ ÇINAR HACETTEPE ÜNV.  
ALİ DERALA TRAKYA ÜNV.  
ALİ EMRE BAŞAR İSTANBUL TEKNİK ÜNV.  
ALİ EMRE BUĞDAY KOÇ ÜNV.  
ALİ KORKMAN MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNV.  
ALİ MUTLU KOÇ ÜNV.  
ALİ ÖZCAN KAROL İSTANBUL TEKNİK ÜNV.  
ALİHAN BAYLAN İSTANBUL ÜNV.  
ALİHAN ÖZ SAKARYA ÜNV.  
ALİHAN YAVUZ İSTANBUL ÜNV.  
ALMİRA MUKHAMET İSTANBUL TİCARET ÜNV.  
ALPER AKAN ERZİNCAN BİNALİ YILDIRIM ÜNV.  
ALPER GÖKIRMAK KOCAELİ ÜNV.  
ALPER HACIOĞLU  BEZMİALEM VAKIF ÜNV.  
ALPEREN BAŞDOĞAN İSTANBUL TEKNİK ÜNV.  
ALPEREN BAYRAMOĞLU İSTANBUL MEDENİYET ÜNV.  
ALPEREN GÖK DOKUZ EYLÜL ÜNV.  
ALPEREN GÜLER YENİ DOĞU OKULLARI  İBAN BEKLENİYOR
ALPEREN YEŞİLMURAT  YALOVA ÜNV.  
ALVİN TOMRİS BAŞER ANADOLU LİSESİ  
ANIL ÇEÇEN BEYKENT ÜNV.  
ANIL GIOUSOUF CERRAHPAŞA ÜNV.  
ANIL SAVAŞKURT İSTANBUL ÜNV.  
ARİF KEMAL EVLEKSİZ İSTANBUL ÜNV.  
ARİF ÖKSÜZER MARMARA ÜNV.  
ARZOU APTI İSTANBUL ÜNV.  
ASLI BAHTİYAR KOCAELİ ÜNV.  
ASLI CESUR İSTANBUL ÜNV.  
ASLI ŞAHİN  CERRAHPAŞA ÜNV.  
ASLIHAN DEMİR CERRAHPAŞA ÜNV.  
ASLIHAN YILMAZ  ZONGULDAK BÜLENT ECEVİT ÜNV.  
ASLINUR KURTULUŞ İSTANBUL TEKNİK ÜNV.  
ATABERK ÖZCAN NAMIK KEMAL ÜNV.  
ATALAY FURKAN OKUMUŞ KOCAELİ ÜNV.  
ATALAY YAVUZ ÖZYEĞİN ÜNV. İBAN BEKLENİYOR
AYBERK MANAF ULUDAĞ ÜNV.  
AYBÜKE GÜLCÜ TRAKYA ÜNV  
AYKUT ÇİVİ İSTANBUL TEKNİK ÜNV.  
AYLİN EMİR KOCAELİ ÜNV.  
AYLİN ŞİZEN NAR EGE ÜNV.  
AYSU ÇAKERİ TRAKYA ÜNV  
AYSUN HOŞSEVEN SAKARYA ÜNV.  
AYŞE ARPA İSTANBUL ÜNV.  
AYŞE ASYA DÜLGER CERRAHPAŞA ÜNV.  
AYŞE İREM KULAKSIZ DOKUZ EYLÜL ÜNV.  
AYŞE İREM ÖZKOÇ TRAKYA ÜNV  
AYŞE NAZ DÜZEN SAFFET ÇELEBİ ORTAOKULU(ERZAK AİLESİ) İBAN BEKLENİYOR
AYŞE SELİM EGE ÜNV.  
AYŞEGÜL ATLAR HALİÇ ÜNV.  
AYŞEHANIM OĞUZ KÜTAHYA SAĞLIK BİL.ÜNV.  
AYŞENUR ARPA İSTANBUL ÜNV.  
AYŞENUR KOLABAŞ KOCAELİ ÜNV.  
AYTEN FEYZA KAYNAR FATİH SULTAN MEHMET VAKIF ÜNV.  
AZRA SHABANOVIKJİ GAZİ EĞİTİM FAK.  
BAHADIR KARAKOÇ İSTANBUL ÜNV.  
BAHADIR REİS DİNÇSOY İSTANBUL ÜNV. İBAN BEKLENİYOR
BAHATTİN KÖTAN HACI BAYRAM VELİ ÜNV.  
BAR1Ş YILMAZ GEBZE TEKNİK ÜNV.  
BARTU METE ERHAN NAMIKKEMAL ÜNV.  
BARTU YÜZBAŞIOĞLU ULUDAĞ ÜNV.  
BAŞAK ÖNDER TRAKYA ÜNV  
BAŞAK SUDE IŞIK K.ÇEKMECE ANADOLU LİSESİ  
BATUHAN BAŞOĞLU KOCAELİ ÜNV.  
BATUHAN ÜSKÜP HACETTEPE ÜNV.  
BATUHAN YILMAZ NECMETTİN ERBAKAN ÜNV.  
BATUHAN YUSUF EDEMİN HASAN FERRUH ÖZGEN ANADOLU LİSESİ  
BEDİRHAN KARAV FATİH SULTAN MEHMET VAKFI ÜNV.  
BEDREDDİN ATASOY BURSA ULUDAĞ ÜNV.  
BEKİR ÖZTÜRK ESKİŞEHİR TEKNİK ÜNV.  
BELİZ ÖNCEL İSTANBUL BİLGİ ÜNV.  
BERAT BAYKAL KOYULHİSAR MYO İBAN BEKLENİYOR
BERHAN CAN BOZOĞLUER BURSA TEKNİK ÜNV.  
BERK DEMİROVIC SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNV.  
BERKAN IŞIK YILDIZ TEKNİK ÜNV.  
BERKAN ÖZEL HACETTEPE ÜNV.  
BERKAN SAN  BANDIRMA 17 EYLÜL ÜNV. İBAN BEKLENİYOR
BERKANT YILMAZ HACI BAYRAM VELİ ÜNV.  
BERKAY CİCİDURUCU İSTANBUL ÜNV.  
BERKAY ÇARŞANBALI MARMARA ÜNV.  
BERKAY EMİN KOCAELİ ÜNV.  
BERKAY MUTLU ATATÜRK ÜNV.  
BERKE BERK OKSAY ÖZEL NAZMİ ARIKAN FEN BİL.LİSESİ,  
BESARTA KACABETİ İSTANBUL SABAHATTİN ZAİM ÜNV.  
BEŞİR SERHAT CEYLAN İSTANBUL ÜNV.  
BETÜL BİLGİÇ TRAKYA ÜNV  
BETÜL YAYLA İSTANBUL ÜNV.  
BETÜL ZEHRA NECİPOĞLIU İSTANBUL KÜLTÜR ÜNV.  
BEYTULLAH YADİ KOCAELİ ÜNV.  
BEYZA BAYRAK İSTANBUL ÜNV.  
BEYZANUR ÇEVİK ANKARA ÜNİVERSİTESİ  
BEYZANUR ÇOLAK MARMARA ÜNV.  
BEYZANUR HELVACI SAKARYA ÜNV.  
BEYZANUR KANDEMİR İSTANBUL ÜNV.  
BİLAL AYDIN ANKARA ÜNV.  
BİLGE ATAÇ YAKINDOĞU ÜNV.  
BİLGE ŞİNİK TRAKYA ÜNV  
BİLKAN YILDIRIM HACETTEPE ÜNV.  
BİRSEN ASAN TRAKYA ÜNV  
BUĞSENUR GÜRSES KOCAELİ ÜNV.  
BURAK BARBAROS KILINÇASLAN KAFKAS ÜNV. İBAN BEKLENİYOR
BURAK CEBE MARMARA ÜNV.  
BURAK DAĞLIOĞLU SELÇUK ÜNV.  
BURAK ELVEREN SELÇUK ÜNV.  
BURAK KURTULUŞ DOKUZ EYLÜL ÜNV.  
BURAK OSMAN KOÇAK MARMARA ÜNV. İBAN BEKLENİYOR
BURAK ÖNDER MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNV.  
BURAK YILDIRIM TEKİRDAĞ NAMIK KEMAL ÜNV.  
BURCU BOZAN  CERRAHPAŞA ÜNV.  
BURCU SAADET MERAL BEYKENT ÜNV.  
BÜNYAMİN NECİP UÇAT İSTANBUL ÜNV.  
BÜŞRA TEKİNYER ABANT İZZET BAYSAL ÜNV.  
BÜŞRA YILDIZ MARMARA ÜNV.  
BÜŞRA YİĞİTER İSTANBUL ÜNV.  
CAN ŞİLİK KOCAELİ ÜNV.  
CANSEV ÇAKICI BAHÇEŞEHİR ÜNV.  
CANSU DOĞRU MARMARA ÜNV.  
CAVİD HAYDARİ YILDIZ TEKNİK ÜNV.  
CELAL ORHAN ANKARA ÜNV.  
CEM ÇELİK İSTANBUL ÜNV.  
CEMRE DÜRÜST BOĞAZİÇİ ÜNV.  
CENGİZHAN BAŞEĞMEZ CERRAHPAŞA ÜNV.  
CENNET ALİCAN KÜLTÜR ÜNV.  
CENNET KOCU KOÇ ÜNV.  
CEREN ULU İSTANBUL MEDİPOL ÜNV.  
CEYHAN YUSUF TRAKYA ÜNV  
CEYHUN KARADAĞ BALIKESİR ÜNV.  
CHIOUDA CHISIM TRAKYA ÜNV.  
DAMLA İNCİ ŞENÖNER HALİÇ ÜNV.  
DAMLA KAPAÇER BOĞAZİÇİ ÜNV.  
DAVUT KILIÇ KOÇ ÜNV.  
DEA NALBANİ TRAKYA ÜNV  
DENİZ YILMAZ KOÇ ÜNV.  
DİDEM BİÇER İSTANBUL TİCARET ÜNV.  
DİDEM KARATAŞ KOÇ ÜNV.  
DİLAN AKSOY ANADOLU ÜNV.  
DİLARA ALTINTAŞ BİRUNİ ÜNV.  
DİLARA BAŞGÜL TRAKYA ÜNV  
DİLARA DELEN YILDIZ TEKNİK ÜNV.  
DİLARA GÜNSEV İSTANBUL ÜNV.  
DİLARA KARASU SEMİHA ŞAKİR ANADOLU LİSESİ  
DİLARA SÜZEL İSTANBUL ÜNV.  
DİNO OSKAÇAK TRAKYA ÜNV.  
DİONA ÇEŞKU NAMIK KEMAL ÜNV.  
DORUK ŞAMİLOĞLU İSTANBUL TEKNİK ÜNV.  
DUHAN KADİR ERDEM ALTINBAŞ ÜNV. İBAN BEKLENİYOR
EBRAR TOPAL ALİBEYKÖY ANADOLU LİSESİ  
ECE AŞIK İSTANBUL ÜNV.  
ECE ÇİPA KARABÜK ÜNV. İBAN BEKLENİYOR
ECE GÜLER  BEZMİALEM VAKIF ÜNV.  
ECE VARDARGİR KOCAELİ ÜNV.  
ECE YILMAZ ANKARA ÜNV.  
ECEM ÖZAY CERRAHPAŞA ÜNV.  
ECEM SEMERCİ TRAKYA ÜNV  
EDA FIRAT İSTANBUL MEDİPOL ÜNV.  
EDANUR ALKAN SAKARYA ÜNV.  
EDANUR GÖZÜKARA TOROS ÜNV.  
EDANUR GÜL KOCAELİ ÜNV.  
EDONA HİMA İSTANBUL TİCARET ÜNV.  
EFE ÇELİK ÖZEL ÜMRANİYE BAHÇEŞEHİR ORTAOKUL İBAN BEKLENİYOR
EGLANTİNA LOKJA SABAHATTİN ZAİM ÜNV.  
ELBERR KOVAÇ KOCAELİ ÜNV.  
ELDA SULAŞ İSTANBUL TİCARET ÜNV.  
ELİF BEYZA PANDIR MARMARA ÜNV.  
ELİF EMİROĞLU İSTANBUL ÜNV.  
ELİF GÖZLÜKLÜ GAZİ ÜNV.  
ELİF HATIR MEDİPOL  
ELİF İHSANE ÖZKAL MARMARA ÜNV.  
ELİF İLKEM YASİN AKDENİZ ÜNV.  
ELİF KIOSE YILDIRIM BEYAZIT ÜNV. İBAN BEKLENİYOR
ELİF MAMUTİ HACETTEPE ÜNV.  
ELİF MERTCAN NAMIK KEMAL ÜNV.  
ELİF MUTLU SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNV.  
ELİF NTAGKALA İSTANBUL SABAHATTİN ZAİM ÜNV.  
ELİF SKENDERİ MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNV.  
ELİF TUĞÇE YALIN  YENİYÜZYIL ÜNV.  
ELNUR GÜNEY NAMIK KEMAL ÜNV.  
ELNUR MUSTAFAYEV YILDIZ TEKNİK ÜNV.  
EMANUELA IBRA ULUDAĞ ÜNV.  
EMİN YEŞİLYURT ZONGULDAK BÜLENT ECEVİT ÜNV.  
EMİNE BEKİR TRAKYA ÜNV  
EMİR KAAN SAIT KOCAELİ ÜNV.  
EMİRHAN  DELEN  İSTANBUL TEKNİK ÜNV.  
EMİRHAN BEŞLER BURSA ULUDAĞ ÜNV.  
EMİRHAN KARATAŞ İSTANBUL MEDENİYET ÜNV.  
EMİRHAN ŞEKER İSTANBUL TEKNİK ÜNV.  
EMRAH ÇURKU YALOVA ÜNV.  
EMRE CAN YAVUZ İSTANBUL ÜNV.  
EMRE ÇAKIR ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİ.  
EMRE DENİZ AKDENİZ ÜNV.  
EMRE JILTA TRAKYA ÜNV.  
EMRE MUTLU ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİ.  
EMRE ÖZEL YILDIZ TEKNİK ÜNV.  
EMRE ŞEN İSTANBUL ÜNV.  
EMRE VATANSEVER KOÇ ÜNV.  
EMRE YİĞİT YILDIZ TEKNİK ÜNV.  
ENDA MALOKU TRAKYA ÜNV  
ENDRİT GJERGJIZI TRAKYA ÜNV  
ENES ARSLAN MEDİPOL ÜNV. İBAN BEKLENİYOR
ENES BULUT TRAKYA ÜNV  
ENES ÇİFÇİ YILDIZ TEKNİK ÜNV.  
ENES FARUK GÜLTEPE CERRAHPAŞA ÜNV. İBAN BEKLENİYOR
ENES HAYDAR ODABAŞ DÜZCE ÜNV.  
ENES İLİ ANADOLU ÜNV.  
ENES KOÇ GALATASARAY ÜNV.  
ENİS NURQE TRAKYA ÜNV  
ERDİ CAN AYGÜN İSTANBUL ÜNV.  
ERDUAN ALİ İSTANBUL ŞEHİR ÜNV.  
EREN GENÇOĞLU HACETTEPE ÜNV.  
EREN KAYIKÇI YILDIZ TEKNİK ÜNV.  
EREN SAYIOĞLU İSTANBUL TEKNİK ÜNV.  
ERGUN ULAŞ KENDİRLİOĞLU İSTANBUL ÜNV.  
ERGÜN TİRYAKİ KOÇ ÜNV.  
ERİSA NAZARİ TRAKYA ÜNV  
ERJON RAKİPİ GAZİ ÜNV.  
ERSRANUR PEKGÖZ TRAKYA ÜNV.  
ERTUĞRUL YÜKSEL SİVAS CUMHURİYET ÜNV.  
ERZA ISAJA  TRAKYA ÜNV İBAN BEKLENİYOR
ESAT ELEZİ  İSTANBUL TİCARET ÜNV.  
ESAT KARAHASAN SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNV.  
ESMA KURTULUŞ BOLU ABANT İZZET BAYSAL ÜNV.  
ESRA ÖZTÜRK CERRAHPAŞA ÜNV.  
ETZEM CHASIM TRAKYA ÜNV.  
EURTA LUBONENİ TRAKYA ÜNV  
EYÜP KURUAY KOCAELİ ÜNV.  
EYYÜP SANA İSTANBUL ÜNV.  
EZGİ KOTRO ADNAN MENDERES ÜNV.  
EZGİ KURT ANADOLU ÜNV.  
EZGİ POLAT İSTİNYE ÜNV. İBAN BEKLENİYOR
EZGİ UĞUR YILDIZ TEKNİK ÜNV.  
EZGİNUR ŞAFAK İSTANBUL ÜNV.  
FATİH ALBAYRAK İSTANBUL ÜNV.  
FATİH ALIŞIK MARMARA ÜNV.  
FATİH ERBAŞ İSTANBUL ÜNV.  
FATİH KEREM DEMİRKOL KIRKLARELİ ÜNV.  
FATİH MEHMET DİNÇER TRAKYA ÜNV.  
FATİH MUSTAFA TOKÖZ YILDIZ TEKNİK ÜNV.  
FATİH ORTABAKAN KOÇ ÜNV.  
FATİH ŞEN KOCAELİ ÜNV.  
FATİH TAİRİ ÇANAKKALE 18 MART ÜNV.  
FATİMA ZAHRA SEYAD ADNAN MENDERES ÜNV.  
FATJONA KABA TRAKYA ÜNV  
FATMA BETÜL ERDOĞAN İSTANBUL ÜNV.  
FATMA BUĞSE ÇETİN MALATYA İNÖNÜ ÜNV.  
FATMA İREM VARDAR İSTANBUL ÜNV.  
FATOŞ KURTULUŞ BEZMİALEM VAKIF ÜNV.  
FERDİ DEMİR PAMUKKALE ÜNV.  
FERHAT TURHAN BOĞAZİÇİ ÜNV.  
FERİDE ÇALIŞANLI KARADENİZ TEKNİK ÜNV.  
FETHİ CAN BAYRAKTAR EGE ÜNV.  
FEYZA NUR DOYRAN MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNV.  
FİONA TADUSHAK İZMİR KATİP ÇELEBİ ÜNV.  
FULYA ÇANKAL KOÇ ÜNV. İBAN BEKLENİYOR
FURKAN AHMET ALTINDİŞ İSTANBUL ÜNV.  
FURKAN ALİOĞLU MARMARA ÜNV.  
FURKAN ARSLAN KADİR HAS ÜNV.  
FURKAN BAYKARA KIRIKKALE ÜNV.  
FURKAN BIYIKLI CERRAHPAŞA ÜNV.  
FURKAN DERE CERRAHPAŞA ÜNV.  
FURKAN DERE İSTANBUL ÜNV.  
FURKAN DURNA İSTANBUL ÜNV.  
FURKAN HASANLAR İSTANBUL ÜNV.  
FURKAN İSLAMİ ÇANAKKALE 18 MART ÜNV.  
FURKAN ÖZADA ÇUKUROVA ÜNV.  
FURKAN SEVİLİR  MARMARA ÜNV.  
FURKAN TUĞRA AKCAN MAVİGÜN OKULU  
FURKAN YAVUZ İSTANBUL ÜNV.  
FURKAN YILDIZ İSTANBUL ÜNV.  
GALİB GASIMOV İSTANBUL ÜNV.  
GAMZE AĞAÇ KÜLTÜR ÜNV.  
GAMZE ALLAHVERDİ  İSTANBUL ÜNV.  
GİZEM GÜNER MARMARA ÜNV.  
GÖKHAN GİDER YILDIZ TEKNİK ÜNV.  
GÖKTUĞ KAYA OTDÜ  
GÖRKEM VARDAR TRAKYA ÜNV.  
GÖZDE AĞDAĞ MARMARA ÜNV.  
GÖZDE BORSUK HACETTEPE ÜNV.  
GÖZDE BUŞ İSTANBUL MEDİPOL ÜNV.  
GÖZDE ERGÜL İSTANBUL BİLGİ ÜNV.  
GÖZDE YILMAZ TRAKYA ÜNV  
GÜLDAN ELMAZOVSKA İSTİNYE ÜNV.  
GÜLİZAR SELİN ÖKSÜZ OTTO VON GUERİCKE ÜNV.  
GÜLNUR ÇİFÇİ ABANT İZZET BAYSAL  
GÜLŞAH ŞEN ALTINBAŞ ÜNV.  
GÜNAY ECE İMAMOĞLU EGE ÜNV. İBAN BEKLENİYOR
HACER ELİF ARI İSTANBUL ÜNV.  
HAFİZE PEKER SELİMİYE MESLEKİ LİSESİ İBAN BEKLENİYOR
HAKAN HAMZA BALLI AKDENİZ ÜNV.  
HAKAN YİĞİT BÜLENT ECEVİT ÜNV.  
HALİL ARI ÖZYEĞİN ÜNV.  
HALİL İBRAHİM  TAŞ AKDENİZ ÜNV.  
HALİM FURKAN SARGIN ERCİYES ÜNV.  
HAMDİYE KARADENİZ ATATÜRK ÜNV.  
HAMDULLAH BAYRAM MARMARA ÜNV.  
HAMZA FARUK KIVRAK ANKARA HACI BAYRAM VELİ ÜNV.  
HANDE ALTAN İSTANBUL ÜNV.  
HANDE ÇALIŞKAN İSTANBUKL TEKNİK ÜNV.   
HANDE KOÇ İSTANBUL ÜNV.  
HASAN BASRİ ŞAHİN BOĞAZİÇİ ÜNV.  
HASAN BUĞRA BOZ HACETTEPE ÜNV.  
HASAN BULGURCU İSTANBUL ÜNV.  
HASAN USLUDİL İSTANBUL ÜNV.  
HATİCE EYÜPOĞLU OTDÜ  
HATİCE KORKMAZ ADIYAMAN ÜNV.  
HATİCE KÜBRA ÜNLÜ İSTANBUL TEKNİK ÜNV.  
HATİCE NUR DANALIOĞLU ESENYURT ÜNV. İBAN BEKLENİYOR
HATİP DAĞ İSTANBUL ÜNV.  
HİKMET KARADUT SAKARYA ÜNV.  
HİLAL BÜCEKLER TRAKYA ÜNV  
HİLAL GENÇALP MARMARA ÜNV.  
HİLMİ DOĞAN CERRAHPAŞA ÜNV.  
HİRA GÜLTEKİN MEDENİYET ÜNV.  
HİRA ÖZDEMİR KIRKLARELİ ÜNV.  
HÜSEYİN GÖKHAN PEHLİVAN ORDU ÜNV.  
HÜSEYİN TELCİ KARADENİZ TEKNİK ÜNV.  
HÜSEYİN TUGAY TAŞÇI KIRKLARELİ ÜNV.  
HÜSNA GÜLER BEZMİALEM VAKIF ÜNV. İBAN BEKLENİYOR
İBRAHİM AVCI ŞAFAK MESLEK VE TEKNİK LİSESİ İBAN BEKLENİYOR
İBRAHİM CAN ÇETİN İSTANBUL ÜNV.  
İBRAHİM CAN GÖKDEMİR CERRAHPAŞA ÜNV.  
İBRAHİM HALİL AKIL CERRAHPAŞA ÜNV.  
İBRAHİM HALİL DİREK İSTANBUL ÜNV.  
İBRAHİM ÖZDEMİR İSTANBUL ÜNV.  
İBRAHİM ŞAKŞAK İSTANBUL ESENYURT ÜNV.  
İCLAL KAOCAHÜSEYİNOĞLU ÇANAKKALE 18 MART ÜNV.  
İCLAL ŞAKU BİRUNİ ÜNV.  
İGBALE ELMAZOVSKA TRAKYA ÜNV  
İLAYDA AKPINAR ULUDAĞ ÜNV.  
İLAYDA ÇAVUŞOĞLU CERRAHPAŞA ÜNV.  
İLAYDA TEMİZ KOCAELİ ÜNV.  
İLKAY KESEBİR İSTANBUL ÜNV.  
İREM ŞENSOY KÜTAHYA SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNV.  
İREM YALÇIN BİNGÜL ERDEM ANADOLU LİSESİ  
İRİDA MLLOJA İSTANBUL SABAHATTİN ZAİM ÜNV.  
İSLİM EKER ADIYAMAN ÜNV.  
İSMAİL TUNÇ İSTANBUL ÜNV.  
İSRA NERGÜZ ÜSKÜDAR ÜNV.  
İZET OSMAN TRAKYA ÜNV  
JAMSHID ALAUDIN KONYA TİCARET ÜNV.  
KAAN BERKAY İNCE MALTEPE ÜNV.  
KAAN ÖZKAN ESKİŞEHİR TEKNİK ÜNV.  
KAAN YENEL NİŞANTAŞI ÜNV.  
KADER TEMEL GÜMÜŞHANE ÜNV.  
KADİR CAN BAL İSTANBUL ÜNV.  
KADİR CAN ÇÖLLÜ MARMARA ÜNV.  
KADİR EFE BİRCANOĞLU BALIKESİR ÜNV. İBAN BEKLENİYOR
KADİR ELMAZ TRAKYA ÜNV  
KADİR İSMAİLİ TRAKYA ÜNV. İBAN BEKLENİYOR
KADRİYE İNCEOĞLU CERRAHPAŞA ÜNV.  
KADRİYE KINALI CERRAHPAŞA ÜNV.  
KAMİL MİZEN ÇANAKKALE 18 MART ÜNV.  
KAZIM USTA ABANT İZZET BAYSAL ÜNV.  
KEJNİ KOÇİ TRAKYA ÜNV  
KENAN GOLOS ÇANAKKALE 18 MART ÜNV.  
KEREM KAHYA İSTANBUL BİRUNİ ÜNV.  
KEREM UMUR İSTANBUL ÜNV.  
KERİM HAMZA KESAT BÜLENT ECEVİT ÜNV.  
KEVSER APTOULAOGLOU TRAKYA ÜNV  
KIVANÇ AYDIN YILDIZ TEKNİK ÜNV.  
KUBİLAY CAN TUNCER ORTA DOĞU TEKNİK ÜNV.  
KÜBRA BÖLÜK İZMİR KATİP ÇELEBİ ÜNV.  
KÜBRA ÖZTÜRK TRAKYA ÜNV İBAN BEKLENİYOR
LAURA KABASHİ TRAKYA ÜNV  
LAURA QATO KOCAELİ ÜNV.  
LAVDİJE AHMEDİ BAHÇEŞEHİR ÜNV.  
LEYLA GULANOVA KAFKAS ÜNİVERSİTESİ  
MAHMUT ERBERK İSTANBUL ÜNV.  
MARYAM RAMAZANOVA İSTANBUL TİCARET ÜNV.  
MD ABDULLAH ALL MUHIB KIRKLARELİ ÜNV.  
MEDİNA JAKUPAJ İSTANBUL SABAHATTİN ZAİM ÜNV. İBAN BEKLENİYOR
MEHMET AKİF CİLAN İSTANBUL ÜNV.  
MEHMET AYDEMİR İSTANBUL ÜNV.  
MEHMET BATUHAN YILDIRIM CERRAHPAŞA ÜNV.  
MEHMET CEMİL ÇOLAK SAKARYA ÜNV.  
MEHMET ÇELİKÇİ CERRAHPAŞA ÜNV.  
MEHMET ENES SEVGİLİ CERRAHPAŞA ÜNV.  
MEHMET FATİH TEKİN İSTANBUL ÜNV.  
MEHMET FATİH YILMAZ İSTANBUL ÜNV.  
MEHMET FURKAN EROĞLU İSTANBUL TİCARET ÜNV.  
MEHMET FURKAN UYANIK CERRAHPAŞA ÜNV.  
MEHMET KAPUSUZ MEDENİYET ÜNV.  
MEHMET METİN ÖNAL İSTANBUL TEKNİK ÜNV.  
MEHMET PEHLİVAN İSTANBUL ÜNV.  
MEHMET SEMİH ÇETİN CERRAHPAŞA ÜNV.  
MEHMET UĞUR SEÇKİN İSTANBUL ÜNV.  
MEHMETHAN İLHAN  CERRAHPAŞA ÜNV. İBAN BEKLENİYOR
MEHTAP MANAY KOÇ ÜNV.  
MEKSEL YILDIZ İSTANBUL ÜNV.  
MELEK GÜLER SAMSUN 19 MAYIS ÜNV.  
MELİKŞAH PİNAR BOĞAZİÇİ ÜNV.  
MELİSA ÖZER ODTÜ  
MELİSA YILMAZ TEKİRDAĞ NAMIK KEMAL ÜNV.  
MERJEM MESA FATİH SULTAN MEHMET VAKFI ÜNV.  
MERT BEŞKARDEŞLER ÇANAKKALE 18 MART ÜNV.  
MERT CAN BAYRAKLI SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNV.  
MERT CAN DOYRAN İSTANBUL TEKNİK ÜNV.  
MERT DIKDIGIOĞLU İSTANBUL ÜNV.  
MERT KEMER SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNV.  
MERT SUNTAY İBNİ SİNA ORTAOKULU  
MERT TEKİNARSLAN BOLU ABANT İZZET BAYSAL ÜNV.  
MERVE ÇEÇİ İBNİ HALDUN ÜNV.  
MERVE ÇİLİ İSTİNYE ÜNV.  
MERVE DEMİR İSTANBUL ÜNV.  
MERVE ECE BALTACI EGE ÜNV.  
MERVE KAYA ÇANAKKALE 18 MART ÜNV.  
MERVE SAFA ERGUN MARMARA ÜNV.  
MERVE ZEHRA ŞAHİN BALIKESİR ÜNV.  
MERYEM BALKAN İSTANBUL SABAHATTİN ZAİM ÜNV.  
MERYEM VARLI ŞULE YÜKSEK İMAM HATİP ORTAOKULU İBAN BEKLENİYOR
METİN MEHMETOĞLU YALOVA ÜNV.  
METİN ÖNDER MARMARA ÜNV.  
MEVLÜT YASİN HAN İSTANBUL ÜNV.  
MISRA MAHMUZLU BOĞAZİÇİ ÜNV.  
MİHRİBAN ULUTAŞ İSTANBUL ÜNV.  
MİNA ATEŞ LOKMAN HEKİM ÜNV.  
MİNE İBRAİMİ GAZİ ÜNV.  
MİNELA DULIİC İSTANBUL ÜNV.  
MİNENUR TURAN İSTANBUL ÜNV.  
MİRAÇ AJREDİNİ TRAKYA ÜNV  
MİRAY ZEHRA KAYA DOĞUŞ ÜNV.  
MUHAMED NEZİRİ HACI BAYRAM VELİ ÜNV.  
MUHAMMED AJRULİ TRAKYA ÜNV  
MUHAMMED ALİ AKAN AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ  
MUHAMMED ALİ YÜCEL TRAKYA ÜNV.  
MUHAMMED EMİN AY İSTANBUL ÜNV.  
MUHAMMED ENES ÖZDEMİR İSTANBUL TEKNİK ÜNV.  
MUHAMMED ENES YILDIRIM MARMARA ÜNV.  
MUHAMMED FATİH KARAŞIN CERRAHPAŞA ÜNV.  
MUHAMMED MAZHAR ORHAN CERRAHPAŞA ÜNV.  
MUHAMMED NASIR BİLDİRİCİ MEDENİYET ÜNV.  
MUHAMMED ÖMER DOĞAN ÖZEL AÇI ANADOLU LİSESİ  
MUHAMMED TARIK SAYGI NAMIKKEMAL ÜNV.  
MUHAMMET ALICI ANKARA YILDIRIM BEYAZIT ÜNV.  
MUHAMMET EMİN UÇAR YILDIZ TEKNİK ÜNV.  
MUHAMMET İHSAN ŞAKAR SAKARYA ÜNV.  
MUHAMMET İNCE MARMARA ÜNV.  
MUHAMMET KARABACAK BOĞAZİÇİ ÜNV.  
MUHAMMET SAİT YÖNEV YALOVA ÜNV.  
MUHAMMET SEFA İLHAN İSTANBUL ÜNV.  
MUHAMMET USAME AVCI KOÇ ÜNV.  
MUKADDES BALKAN İSTANBUL TİCARET ÜNV.  
MUSTAFA ACAR İSTANBUL ÜNV.  
MUSTAFA ATMIŞ GAZİ ÜNİVERSİTESİ  
MUSTAFA BIÇAK YILDIZ TEKNİK ÜNV.  
MUSTAFA EMİR SEYMEN İSTANBUL ÜNV.  
MUSTAFA FURKAN ÖZDEMİR YILDIZ TEKNİK ÜNV.  
MUSTAFA KRUPALİJA İSTANBUL ÜNV.  
MUSTAFA MERT UZUNÇAM ÇUKUROVA ÜNV.  
MUSTAFA ŞAMİL BABACAN İSTANBUL ÜNV.  
MUSTAFA TAHA EVREN İSTANBUL ÜNV.  
MÜBERRA ÇİL İSTANBUL ÜNV.  
MÜCAHİT ÖZÇELİK  İSTANBUL OKAN ÜNV.  
MÜGE DUMLU İSTANBUL ŞEHİR ÜNV.  
MÜMİN ÖMEROV ULUDAĞ ÜNV.  
MÜRŞİDE İDİ MARMARA ÜNV. İBAN BEKLENİYOR
NARİN HOPİ TRAKYA ÜNV İBAN BEKLENİYOR
NEBİYE ÇETİNALP CERRAHPAŞA ÜNV.  
NEDA ALTINTAŞ PENDİK FİNAL AKADEMİ ANADOLU LİSESİ  
NEHİR DAYAN ULUDAĞ ÜNV.  
NESİM ŞİŞİK KOÇ ÜNV.  
NESLİHAN GÜLLÜ NECMETTİN ERBAKAN ÜNV. İBAN BEKLENİYOR
NEVRİYE KURTOĞLU KOCAELİ ÜNV. İBAN BEKLENİYOR
NEZAHAT EKER  DOKUZ EYLÜL ÜNV.  
NİHAL KARAOSMANOĞLU KOCAELİ ÜNV.  
NİHAL ŞİMŞEK UĞUR KOLEJİ  
NİLAY MAKSUD TRAKYA ÜNV  
NİLAY YILDIRIM FATİH SULTAN MEHMET VAKFI ÜNV.  
NİLSU  ŞENTÜRK EGE ÜNV.  
NİMET BARSAKU İSTANBUL SABAHATTİN ZAİM ÜNV.  
NİSA DAMLA TÜREL ANADOLU LİSESİ İBAN BEKLENİYOR
NİSA NUR ÇETİNALP FATİH SULTAN MEHMET İLKOKULU İBAN BEKLENİYOR
NİSA SÜLEJMANİ ANKARA ÜNV.  
NİSANUR AKÇELİK ÖMER ÖZTOP LİSESİ  
NİSANUR TANYERİ ÜSKÜDAR ÜNV.  
NOVRUZ AHMEDOV SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNV.  
NUERBİYE AOBULİAİKEMU İSTANBUL ÜNV.  
NUMAN AKSOY MEDENİYET ÜNV.  
NUR ERGİN İSTANBUL ÜNV.  
NURETTİN SÖZER OSMANGAZİ ÜNV.  
NURİE ALİU ANKARA ÜNV.  
NURSEN MAZREK TRAKYA ÜNV  
NURULLAH EKİNCİ KOÇ ÜNV.  
NUTZEJMA HAZİZ FATİH SULTAN MEHMET VAKFI ÜNV.  
OGUZHAN ZAİM KOÇ ÜNV. İBAN BEKLENİYOR
OĞUZHAN DUYAR MARMARA ÜNV.  
OKAN ÇETİN  MARMARA ÜNV.  
OKAN DENİZ MEDENİYET ÜNV.  
ONOUR IMPRAM HACETTEPE ÜNV.  
ONUR CENGİZ BORA KOCAELİ ÜNV.  
ONUR ÇELİK İSTANBUL ÜNV.  
ONUR ÇEZİK YEDİTEPE ÜNV.  
ONUR KARADAŞ MARMARA ÜNV.  
ONURALP MAÇAN ORTA DOĞU TEKNİK ÜNV.  
ORHAN CAN GELEP İSTANBUL TEKNİK ÜNV. İBAN BEKLENİYOR
ORMEN DUSHİ İSTANBUL TİCARET ÜNV.  
OSMAN DEMİRKIRAN SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNV.  
OSMAN SOYER TRAKYA ÜNV  
OZAN YÜKSEL  MARMARA ÜNV.  
ÖMER BEBA TRAKYA ÜNV  
ÖMER ERTEKİN GALATASARAY ÜNV.  
ÖMER FARUK ALTINER CERRAHPAŞA ÜNV.  
ÖMER FARUK BİLİR İSTANBUL ÜNV.  
ÖMER FARUK ÇELİKER YILDIZ TEKNİK ÜNV.  
ÖMER FARUK ÇETİNER DÜZCE ÜNV.  
ÖMER FURKAN ALTAN FENERBAHÇE ÜNV.  
ÖMER KAÇAMAK KOCAELİ ÜNV.  
ÖZER NARİN BİREY OKULLARI  
ÖZGE NUR SÖNMEZ CERRAHPAŞA ÜNV.  
ÖZGÜL TANIŞ  KOÇ ÜNV.  
ÖZGÜR YETİŞSİN DİCLE ÜNV.  
ÖZLEM ÖZGÜR KOÇ ÜNV.  
ÖZNUR ÇAM CERRAHPAŞA ÜNV.  
PINAR GÜZEL İSTANBUL ÜNV.  
RABİA KABASAKAL HACETTEPE ÜNV.  
RABİA KAYA MALTEPE ÜNV.  
RABİA ŞEN TRAKYA ÜNV.  
RAFET EREN KAZAR İSTANBUL ÜNV.  
RAMAZAN MEAJ FATİH SULTAN MEHMET VAKFI ÜNV.  
RECEP ERBİL SELÇUK ÜNV.  
RECEP FATİH KANDAZ CERRAHPAŞA ÜNV.  
RECEP YEKTA MARAŞ CERRAHPAŞA ÜNV. İBAN BEKLENİYOR
REHA MERT MEDENİYET ÜNV. İBAN BEKLENİYOR
REYHAN KASKA MARMARA ÜNV.  
REYYAN KARAÖZ MEDENİYET ÜNV.  
RIDVAN ARAS İSTANBUL ÜNV.  
ROHAT ESMER KOÇ ÜNV.  
RUKİYE HİLAL DUMAN    
RÜCHAN KURT YALOVA ÜNV.  
RÜMEYSA BURNACI YENİYÜZYIL ÜNV.  
RÜMEYSA GÜLERGÜN MEDENİYET ÜNV.  
SABİNA ETEMOVSKA ADNAN MENDERES ÜNV.  
SABRİ GÖKBERK YILMAZ BOĞAZİÇİ ÜNV.  
SADİYE SEY İSTANBUL TİCARET ÜNV.  
SAFA HAKAN KURT İSTANBUL ÜNV.  
SAMET ÖNER CERRAHPAŞA ÜNV.  
SAMET TANRIVERMİŞ SABİHA GÖKÇEN LİSESİ İBAN BEKLENİYOR
SANEM DOYRADREYT ÇANAKKALE 18 MART ÜNV.  
SARRA BOSNJAKOVIC İSTANBUL SABAHATTİN ZAİM ÜNV.  
SEDANUR KOÇ MEDİPOL ÜNV.  
SEFA KARACA CELAL BAYAR ÜNV.  
SEHER ELİF MEKİK İSTANBUL ÜNV.  
SELİMHAN KAHRAMAN MALTEPE ÜNV.  
SELİN BEYZA ÇAMYURDU AKDENİZ ÜNV. İBAN BEKLENİYOR
SELMAN TUTKUN İSTANBUL ÜNV.  
SEMA AKAY MARMARA ÜNV.  
SEMA ÇELİK BAHÇEŞEHİR ÜNV.  
SEMA MANİ TRAKYA ÜNV  
SEMA NUR MAĞARALI ÇUKUROVA ÜNV.  
SEMA ŞEN BEZMİALEM VAKIF ÜNV.  
SEMA VATANSEVER MARMARA ÜNV.  
SEMİH ALTINOLUK BOĞAZİÇİ ÜNV.  
SEMİH BAYRAMİ TRAKYA ÜNV.  
SEMİH BENLİ SAKARYA ÜNV.  
SEMİH CİN CERRAHPAŞA ÜNV.  
SEMİH KORKMAZ YILDIZ TEKNİK ÜNV.  
SEMRA KONDRA  TRAKYA ÜNV  
SENA KARABERZAT ÇANAKKALE 18 MART ÜNV.  
SENA NUR BÜLBÜL CERRAHPAŞA ÜNV.  
SENA ÖZ İSTANBUL ÜNV.  
SENANUR KAÇAR GELİŞİM ÜNV.  
SERAP KURÜEMAL TRAKYA ÜNV  
SERAY CİNCİ TRAKYA ÜNV. İBAN BEKLENİYOR
SERAY İNAN SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNV.  
SERCİHAN USLU İSTANBUL ÜNV.  
SEREN KAHREMAN İSTANBUL MEDENİYET ÜNV.  
SERGEN KUTAY GÜLER KIRKLARELİ ÜNV.  
SERHAN GÖK İSTANBUL ÜNV. İBAN BEKLENİYOR
SERKAN BERK BİLGİÇ KOÇ ÜNV.  
SERKAN GÜLER CERRAHPAŞA ÜNV.  
SEVDA ALTUNDAL CERRAHPAŞA ÜNV.  
SEVGİ TALE TRAKYA ÜNV  
SEVİM HAZAL GÖRMÜŞ İSTANBUL ÜNV.  
SEYFETTİN TOPAL CERRAHPAŞA ÜNV.  
SHAMSHIR AMİRKULOV TRAKYA ÜNV.  
SHEFKİ MALİK TRAKYA ÜNV.  
SHEİMA TADUSHKA TRAKYA ÜNV  
SHEJZİ SHERİFİ ANKARA ÜNV.  
SHQİPEDON BAHTİRİ İSTANBUL SABAHATTİN ZAİM ÜNV. İBAN BEKLENİYOR
SILA AYRANCI UĞUR KOLEJİ İBAN BEKLENİYOR
SILA NAZ ÖZKAN ÜSKÜDAR AMERİKAN LİSESİ  
SİDAR KÜÇÜKKAYA İSTANBUL ÜNV.  
SİNEM BAYIR  TÜRK-ALMAN ÜNV.  
SİNEM DOĞAN TRAKYA ÜNV  
SİNEM KÖPRÜLÜ SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNV.  
SİNEM SERBEST YILDIZ TEKNİK ÜNV.  
SONGÜL ŞANLAN İSTANBUL ÜNV.  
SOUMEIE KARA CHOUSEIN TRAKYA ÜNV.  
SUBİNUER AİLA İSTANBUL SABAHATTİN ZAİM ÜNV.  
SÜLEYMAN DÖNMEZ NAMIK KEMAL ÜNV.  
SÜLEYMAN KÜLCÜ BEZMİALEM VAKIF ÜNV.  
SÜMEYJA SARİÇ GELİŞİM ÜNV.  
SÜMEYRA SERTBAŞ TRAKYA ÜNV İBAN BEKLENİYOR
SÜMEYYA NUR ANATÜRK GAZİ ÜNİVERSİTESİ İBAN BEKLENİYOR
SÜMEYYE ŞAHİN İSTANBUL ÜNV.  
ŞAHİDE TAŞ İSTANBUL ÜNV.  
ŞEBNEM GÜN YILDIZ TEKNİK ÜNV.  
ŞEVVAL AYDIN MARMARA ÜNV.  
ŞEVVAL BÖLÜKBAŞ KURTKÖY ANADOLU LİSESİ  
ŞEVVAL HİLAL YENER ESKİŞEHİR TEKNİK ÜNV.  
ŞEVVAL KALKAN ESKİŞEHİR TEKNİK ÜNV.  
ŞEVVAL YAREN ATEŞ YILDIZ TEKNİK ÜNV.  
ŞEYDA NUREDİNİ TRAKYA ÜNV  
ŞEYDA TABAK İSTANBUL ÜNV.  
ŞEYHMUS KARATAŞLI KOÇ ÜNV.  
ŞEYMA NUR KOÇAK DORA SAĞLIK MESLEK LİSESİ İBAN BEKLENİYOR
ŞEYMA ÖZBUDAK İSTANBUL MEDENİYET ÜNV.  
ŞEYMA TAŞ CERRAHPAŞA ÜNV.  
ŞİFA GÖKTEPE MARMARA ÜNV.  
TAHA ÇALIŞKAN İSTANBUL ŞEHİR ÜNV.  
TALHA BAHÇECİ SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNV.  
TARIK SAVRANLI ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNV.  
TEVFİK OMAÇ KOÇ ÜNV.  
TUANA BOZA TRAKYA ÜNV.  
TUANA ŞENSOY BEYLİKDÜZÜ İMKB ORTAOKULU İBAN BEKLENİYOR
TUBA AKGÜL MARMARA ÜNV.  
TUBA ÜĞÜDEN  CERRAHPAŞA ÜNV.  
TUFAN TÜREL  ULUDAĞ ÜNV.  
TUĞBA DALGIÇ TRAKYA ÜNV  
TUĞÇE BAYRAK OKAN ÜNV.  
TUĞÇE KARABULUT GEDİK ÜNV.  
TUĞÇE YAVAŞÇI KIRKLARELİ ÜNV.  
TUNAHAN ŞEKERLİ EGE ÜNV.  
UBEYDULLAH  ÖZDOĞAN İSTANBUL ÜNV.  
UMUT KENDİR CERRAHPAŞA ÜNV.  
UMUT YILMAZ İSTANBUL ÜNV.  
ÜLKÜ ŞEVVAL BAYAR GELİŞİM ÜNV. İBAN BEKLENİYOR
ÜMİHAN MAZREK TRAKYA ÜNV.  
ÜMİT BAŞARAN BİLAL ŞEN PİRİ REİS ÜNV.  
ÜMMÜHAN KARACA MEDENİYET ÜNV.  
VIJOLLCA RESULBEGOVİIQ ANKARA ÜNV.  
XHENSİLA BABASİ İSTANBUL SABAHATTİN ZAİM ÜNV.  
XHENSİLA HASANAJ İSTANBUL SABAHATTİN ZAİM ÜNV.  
YAĞMUR ÖZCAN İSTANBUL KÜLTÜR ÜNV.  
YAREN ATAK İSTANBUL TEKNİK ÜNV.  
YAREN ŞENTÜRK TRAKYA ÜNV  
YAREN VAROL MARMARA ÜNV.  
YASEMİN BOZKURT İSTANBUL MEDİPOL ÜNV.  
YASİN AKTAŞ DUMLUPINAR ÜNV.  
YASİN AYDIN BARTIN ÜNV. İBAN BEKLENİYOR
YASİN HAMİDİ TRAKYA ÜNV.  
YASİN KARAPINAR  İSTANBUL ÜNV.  
YAVAR NOVRUZLU YILDIZ TEKNİK ÜNV.  
YAVUZ BURAK GÖÇ BOĞAZİÇİ ÜNV.  
YAVUZ KARSAVRAN SAKARYA ÜNV.  
YAVUZ ULUTAŞ CERRAHPAŞA ÜNV.  
YELDA EMİNE YİĞİT NECMETTİN ERBAKAN ÜNV.  
YİĞİT BATU AYDIN BEZMİ ALEM VAKIF ÜNV.  
YİĞİTALP ATMACA İSTANBUL ÜNV.  
YİĞİTCAN BÖLÜKBAŞI İSTANBUL TEKNİK ÜNV.  
YUNUS DEMİRTAŞ ANADOLU ÜNV.  
YUNUS EMRE DEMİREL CERRAHPAŞA ÜNV.  
YUNUS EMRE UMUR İSTANBUL TEKNİK ÜNV.  
YUNUSHAN TÜRKER MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNV.  
YUSUF AZARKAN İSTANBUL ÜNV.  
YUSUF HÜSEYİN BERRAK KOÇ ÜNV.  
YUSUF KALAFAT ZONGULDAK BÜLENT ECEVİT ÜNV.  
YÜKSEL KİYE İSTANBUL TEKNİK ÜNV.  
ZEHRANUR YARDIMCI ÜSKÜDAR ÜNV.  
ZEKİRCAN ERHAN KIRKLARELİ ÜNV.  
ZELİHA ÜNVEREN MEDENİYET ÜNV.  
ZEYNEP GÜLTEN ZONGULDAK BÜLENT ECEVİT ÜNV.  
ZHULİANA KODRASİ İSTANBUL TİCARET ÜNV.  
ZÜLAL ÖZGE KUŞ İSTANBUL TEKNİK ÜNV.  
ZÜLFÜ ALİOĞLU MARMARA ÜNV.  
İLETİŞİM
Rumeli Türkleri Derneği
Kızılelma Cad. Şair Mehmet Akif Sk.
No:6 Fındıkzade-Fatih İstanbul
Tel: 0212 588 28 22
Tel: 0212 632 13 21
Fax: 0212 632 13 24
E-Mail : info@rumelidernegi.org.tr
E-Mail : rumelidernegi@yahoo.com.tr