2017 – 2018 Eğitim Öğretim Dönemi Burs Başvuru Sonuçları

20-10-2017

2017 – 2018  Eğitim Öğretim yılında derneğimize burs başvurusunda bulunan öğrencilerin MÜLAKATA  çağırılanları  21 EKİM 2017 CUMARTESİ   ve  22 EKİM 2017  PAZAR günleri  Fındıkzade de bulunan dernek merkezine mülakata gelmeleri gerekmektedir.

 

Gelmeden  0212 588 28 22  no’lu telefonu arayarak isimlerini yazdırmaları gerekmektedir.

ÖNEMLİ DUYURU

Son burs mülakatı 28 Ekim 2017 Cumartesi günü yapılacaktır. Mülakat başlama saati 10:00‘dır. Geçen hafta mülakatı kaçıran öğrenciler bu tarihte gelebilir. Mülakata gelmeyen öğrencilerin başvuruları dikkate alınmayacaktır. 

2017-2018  EĞİTİM YILINDA MÜLAKATA GİRMEDEN BURSU DEVAM EDEN ÖĞRENCİLERİN LİSTESİ

ESRA ÖZTÜRK ORMEN DUSHİ  
ABDUL JALEEL YUSIF EURTA LUBOTENİ OSMAN DEDJA
ABDULLAH BERKAY DEMİREL EZGİ KOTRO OSMAN KISAÇ
ABDULLAH TOLGA KAHYA FATİH ALIŞIK OZAN YILDIRIM
ABUDULE DİLİNAZİ FATİH ÇETİN ÖMER TURANELİ
AHMET AKİF BENLİ FATİME MELANİ ÖZDEN BEYOĞLU
AHMET BARIŞ FATİME MORİNA ÖZGE MAHMUTOĞLU
ALBA KONDİROLLİ FATJONA KABA ÖZKAN YILMAZ
ALEYNA ÇETİN FAZLI SAFA BÜYÜKTEPE ÖZLEM DOĞAN
ALİCAN KOCATÜRK FEHMİ MEHMETİ ÖZNUR AYDIN
ALMİRA MUKHAMET FLORİN MELLOVA PINAR ŞENSÖZ
AMİR KARAJ FURKAN ÖKSE QAMİL İMAMİ
AMİRA ALİ FYOLLA MEHMED RİNA GJANA
AMRA SALÇİNOVİÇ GAMZE ALLAHVERDİ RONİ MİSOLLİ
ARDA GÜLBEYAZ GAMZE SELİMİ RUDİNA MADONA
ARDİT GJELİ GENTİANA JASHARİ RÜMEYSA BURNACI
ARGJEND BİNBASHİ GÖRKEM KARAMUSTAFAO SABİNA MUSLİU
ARTAN MUSLİU GÖZDE ERGÜL SADMİR SİSİÇ
ARZOU APTİ GÜLŞAH ŞEN SAMET GÜZEL
ASLI BAHTİYAR HANDE NUR ŞENOL SAMET ÖNER
AYKUT ÇİVİ HANIM SÖNMEZ SANİYE SEY
AYLİN EMİR HANİFE DEMİRCAN SAPARGELDİ  ODAYEV
AYŞE ARPA HASAN BULGURCU SEDA MUTLU
AYŞE NAZ DÜZEN HASAN CAN UCA SELEN KOLDAŞ
AYTUĞ UMUT HATİCE KÜBRA SAÇAK SELİM ABİ
AZAM SHEMSİJİ HİLAL BÜCEKLER SEMA VATANSEVER
BATURAY ÖZGÜRÜN İBRAHİM HALİL DİREK SENA ÖZ
BELİZ ÖNCEL İGBALE ELMAZOVSKA SENA YİĞİT
BERK CEM UYGUN İREM YAĞLI SERAP İLERİ
BERKAY MUTLU KADİR ELMAZOVSKİ SERAY MERVE BODUR
BERNA MAZREK KADRİYE İNCEOĞLU SERDAR ÇETİN
BESİME BALCI KHAN MUHAMMAD AN NASMUS SAGİP SERKAN GÜLER
BETÜL BİLGİÇ KUBİLAY CAN TUNCER SEVCAN ALTUNDAL
BETÜL YAYLA KÜBRA ÖZTÜRK SEVGİ TALE
BETÜL ZENGİN KÜBRA ŞENDOĞAN SHEİMA TADUSHKA
BİLAY KAZAZ LATİF ZURNAXHİU SHGİPDON BAHTİRİ
BİRGYL KUKİ LAURA KABASHİ SHOOLA NURLANOVA
BURAK ÖNDER M.MAZHAR ORHAN SİMGE SUMUÇ
BURCU BAŞOĞLU MAHMUD EMİNİ SİNEM DOĞAN
BURÇİN GÜÇLÜ MAIERHABA ABULIKEMU SÜMEJJE SÜLEJMANİ
BUSE KARCIERZEN DİSHA MARİLDA BAÇELLİ SÜMEYYE ŞAHİN
BÜŞRA YILDIRIM MAYA MUHAMOVA ŞEBNEM CİNGİSİZ
CABİR YAYA MEHMET ENES SEVGİLİ ŞEVVAL AYDIN
CANSU NEVİN KURTİLİ MEHMET FURKAN UYANIK ŞEYMA ÖZBUDAK
CEM ÇELİK MERT CAN DOYRAN ŞEYMA TAŞ
CEREN ÖZEN MERVE ÇINAR ŞEYMANUR COŞAR
CEYLAN GÜNEŞ MERVE DEMİR ŞİFA GÖKTEPE
CHASAN CHASAN MERVE TÜRKSOY ŞULE NUR KANCA
DENİZ BAŞARAN MERYEM BALKAN TUBA AKGÜL
DİLARA BURAN MEYREM VEHAPİ TUBA ÇAKMAK
DUYGU İNCE MİRAY ZEHRA KAYA TUBA TOPUS
EBRU KOVAÇ MUHAMMED FATİH KARAŞIN TUĞÇE ÇATAL
EBRU ZİŞAN CANTÜRK MUHAMMED NUMAN KURU TURGUT EKREM
EDA ÇÜÇİN MUHAMMET İNCE URAN TAMNİK
EDONA HİMA MUHAMMET İSMET YAVUZ ÜMMÜHAN KARACA
EGLANTİNA LOKJA MUKADDES GÜLSARAY VEBİ KARABATAK
ELİF BEYZA PANDIR MURAT MÜFİT ALİU VİSHAR SHEHU
ELİF ÇAV MUSTAFA KRUPALİJA VJOLLCE MUSTAFA
ELİF HATIR MUSTAFA OĞULCAN KARAKIZ XHENSİLA BABASİ
ELİF NTAGKALA MÜMİN ÖMEROV XHENSİLA HASANAJ
ELMEDİNA HOXHA NACİYE UYGUN YAĞMUR KAPAÇER
EMİNE SILA KAHYA NARİN HOPİ YAĞMUR ÖZCAN
EMİRA OMANOVİÇ NESLİHAN KARABİNA YASİN AKTAŞ
EMRE ÇOLAK NEVRİYE KURTOĞLU YAVUZ KARSAVRAN
EMRE EREN NİHAL KARAOSMANOĞLU YLLİ RAMA
ENES HAYDAR ODABAŞ NUDZEJMA HAZİC YUNUS EMRE YILDIRIM
EREN İPEK NURŞEN MAZREK YUSUF ŞAHİN
ERGÜN TİRYAKİ ONUR ÇELİK ZEHRA İPEK KARAARSLAN
ESMA DERVİŞ ONUR KARADAŞ ZEYNEP İREM BEYLER
ESMANUR ALTAN ONURALP MAÇAN ZÜLFÜ ALİOĞLU
ESRA GÖNENÇ ORHUN ÇELİK  

2017-2018  EĞİTİM YILINDA BURS İÇİN MÜLAKATA GİRECEK ÖĞRENCİLERİN LİSTESİ

EMRE KIRNTALI MERYEM RAMAZANOVA  
ABDULLA GALİVE FUAD EMRE ÖZTÜRK MESUT HABİBPAŞA
ABDULLAH EMİN YILDIZ EMRE YİĞİT METEHAN HEPVAR
ABDUSELAM İSLAM EMSAL KAHYAOĞLU MİHRİBAN ULUTAŞ
ABDÜL KADİR CEYLAN ENA RADONÇİQ MİNENUR TURAN
ABDYLAZİZ AZİZİ ENDRA LUZHA MİRAÇ AJREDİNİ
ABIDAIMU MAIMAITIMIN ENES ÖMER PALA MİRAY ÖZCAN
ABİT TAHİRİ ENİ BUSHİ MİYASSAR KHOZHANIYAZOVA
ABU TAHER ENSAR AKDERE MOHAMED ABDALLA
ADİL BAKIQ ENSAR ALİU MOHAMMAD MASUDUR RAHMAN
ADNA SKULJ ERALD KALOSHİ MUAMMER ILIK
AFRİM JUSUFİ ERANİT PJESHKA MUHAMED ADEMİ
AGİM ARİFOV ERAY ÖZER MUHAMMAD İSMAİL WARDAK
AHMED ARUCHİ ERCAN MEMİŞOSKİ MUHAMMED  YUSUF ALTIN
AHMED TAHA BİLİR ERDİ CAN AYGÜN MUHAMMED RUHULLAH KURAMİ
AHMEDİNA MALİÇEVİÇ ERDUAN ALİ MUHAMMET SALİH KAHRAMAN
AHMET BESİM TÜRKOĞLU EREN GENÇOĞLU MUHAREM HADZİÇ
AHMET FAZIL ŞELALE ERGUN ULAŞ KENDİRLİOĞLU MUHAREM SHTAVİCA
AHMET HALİT SÜME ERİSA NAZARİ MUHARREM ÇELA
AHMET HİLMİ ÇİNÇE ERKAN NİKA MUJO JUSUFOVIC
AHMET HULUSİ BULUT ERLİNDA XAMA MUKADDES BALKAN
AHMET METE AYAS ERMİRA BABUNA MUKJEREM KJOKU
AHMET ODACI ERSİN DİKO MURAT HAZIROĞLU
AHMET SARIBEKİROĞLU ERVA ÇOLAK MURAT SİNANİ
AHMET SELİM ÇÜMEN ERVİN KEÇELİ MUSAB ARUCH
AHMET YENİ ERZA ISAJA MUSİTABA AİMAİERAHMET ÇAY
AINOUR KARA CHOTZA ESMA ŞENOĞUL MUSTAFA CİBO
AISE GKIRITLI ESMERALDA LJEKPERİC MUSTAFA MUSTAFAEV
AİCHAN DEDE ESMERJAN LICAS MUSTAFA OSMAN
AİDİN ALISHİ ESRA MAZREKU MUSTAFA ŞİRİN
AKERKE MEIRAMKYZY ESRA ŞİAKİR MÜBERRA SÜRAT
ALFRİDA LİLA EYÜP KURUAY MÜGBİLY KASAMİ
ALIKHAN AKURPEK EYYUP SANA MÜREN MESTAN
ALİ BAŞTAŞ EZGİ NUR HAZAL US NACİYE MEMİŞOSKA
ALİ ÇINAR EZGİNUR ŞAFAK NAZENDE KADER
ALİ DEŞATİ FAİK SHEHU NAZHAKAITI AIMAIER
ALİ ERBAŞ FARİS CEHAJİC NAZLI GÜLÜM ÖZKAN
ALİ FEJZULAİ FARİZ BATUHAN ÖRTLEK NEBİYE ÇETİNALP
ALİHAN YAVUZ FATİH PUPUS NECAT ÖLÇER
ALİNA NURMAMBETOVA FATİH TAİRİ NECMEDDİN ERBAKAN CEYLAN
ALKAN KOTRO FATMA ÇELİK NEDJMEDİN İSMAİLJ
ALKETA GJONİ FATMA MORİNA NERMA ZAIMOVIC
ALPARSLAN MUSTAFA AVLACI FATMİR ELMAZOSKİ NESİBA SHARİPOVA
ALPER HACIOĞLU FATOŞ KURTULUŞ NESRİN CHAUSMEN
ALPEREN GÖK FERDA GÜLBEN ŞANLI NEVRİJE  CEKA
ALTİN SULİ FERDANUR SAİT NİLAY MAKSUD
AMET  DERVİSHEV FERHAT EMRE KOÇ NİLAY TÜRKSEVER
AMMAR GJERGJİZİ FESTİM OSMANİ NİMET BARSAKU
ANESA DEMİRİ FINESA XHIBO NOVRUZ AHMEDOV
ANIL SAVAŞKURT FIONA TADUSHKA NUR ERGİN
ANİSA DOÇİ FİGEN HASLİ NURULLAH ATAKUL
ARBEN LİVAREKA FLAMUR HOXHA OĞUZHAN BAŞ
ARDİ,JANA ADEMİ FRANCESKO VOGLI OĞUZHAN GÖKDUMAN
ARDİT KODRA FURKAN ARSLAN OĞUZHAN ZAİM
ARİSA HASANAJ FURKAN BIYIKLI ONUR ÇEZİK
ARMİR KAÇABETİ FURKAN DERE ONUR GEZGİN
ARSELD PİROVİQ FURKAN ECEVİT ORHAN KURTO
ARSENİDA TAHİRİ FURKAN HASANLAR OSMAN BAŞ
ARSİDA TOTA FURKAN İSLAM OSMAN İNAN
ARSİM İDRİZİ FURKAN MEHMETALİOĞLU OSMAN KEÇELİ
ARTRIM KJAMILJI FURKAN SEVİLİR OUMALKAIRE BILHA ABDİ
ASLI CESUR FURKAN SEVİLİR OZAN ÇARIKÇI
ASLI ŞAHİN FURKAN YAVUZ ÖMER BAYRAMİ
ASLINUR KURTULUŞ GALİB GASIMOV ÖMER BEBA
ATA ALP SAĞLIK GENTJAN ULAJ ÖMER FARUK AYDIN
AYÇE DİLAN İSKENDER GİOUNOUS TOPTSİ ÖMER FARUK EŞ
AYDA ÇESKO GJENET ÇAPO ÖMER HÜSEYİN PAFTALI
AYDOĞAN AVCIOĞLU GJUSUM MUSTAFOVA ÖMER İHTİYAR
AYİXİGU MAIMAITIMIN GÖKTUĞ GENÇTÜRK ÖMER KAÇAMAK
AYLİN PAK GÖZDE AĞDAĞ ÖZGÜL TANIŞ
AYNURA BAGHIROVA GÖZDE BUŞ ÖZGÜR ÖZTÜRK
AYSİMA ÖZEN GÖZDE ŞENOL ÖZLEM ÖZGÜR
AYSU ÇAKERİ GRESA HAMIDI RAMAZAN MEAJ
AYSUN HOŞSEVEN GULBAKHAR SATTAROVA RAYME OSMAN
AYŞE ASYA DÜLGER GUSHAN MURSALOVA REBİYE TOKAY
AYŞE DENİZ GÜLDEN MAZREKU RECEP FATİH KANDAZ
AYŞE İREM ÖZKOÇ GÜLŞAH BAYRAKTAR RECEP YEKTA MARAŞ
AYŞEGÜL ATLAR GÜLŞAH IŞILDAK RESUL AMEDİ
AZAT CHARYYEV GYSELDA DAİJA REYHAN KASKA
AZAT GUVANJOV H.SEMİH AKTAŞ RIDVAN SALMAN
AZEMİNA KURBARDOVİÇ HACI AHMET KİPER ROMAN VELEV
BAHADIR KARAKOÇ HAJRİZ DELİU SABİNA DRİNİ
BAHADIR REİS DİNÇSOY HAKAN SÜLEYMAN SABİNA ETEMOVSKA
BARAN DENİZ BAĞATUR HALİL HASAN SADİ ÖZER
BARIŞ HOTİ HALİL İBRAHİM ŞAHİN SAFA HAKAN KURT
BARIŞ MUZBEG HALİME KARAVUŞ SALAJDIN MALOKU
BARIŞ OSMAN HALİME ZURAPİ SARA VELADZIC
BATUHAN BAŞOĞLU HAMZA HACI SARAH LİMANİ
BATUHAN KERŞİT HANDAN KOÇ SARRA BOSNJAKOVİC
BAYRAM BERKCAN MALGAZ HANDE KOÇ SEDA SAYDAM
BAZAMA LİNDA YADJİ BELLO HANİFE MUÇİ SEDA TAÇ
BEGÜM GÜMÜŞ HASAN BASRİ SEVİNÇ SEDEN ŞİNİK
BEKİM JASHARİ HATİDJE DEMİRİ SELİM İLYAZİ
BENGJUL METKOVA HİLAL GÜVEN SEMA AYDIN
BERKAY CİCİDURUCU HİRA GÜLTEKİN SEMA ERGİ
BERKAY EMİN HUZEYFE TEKİN SEMA MANİ
BERKAY TUNÇ HÜSEİN KANTARCI SEMA ŞEN
BERKSAN SAN HÜSNA GÜLER SEMİH BENLİ
BERTAN TAYLAN HYSNİ CEKANİ SEMİH ERGİ
BESARTA KAÇABETİ IRINA VELEVA SEMİH YILMAZ
BETÜL BIYIKLI IRİDA MLLOJA SEMİHA ZAJİMOVIC
BEYTULA ZİBEROVSKİ ISA ANIF SEMRA KODRA
BEYTULLAH YADİ İBRAHİM CAN ÇETİN SENA KARABERZATİ
BEYZANUR BAKA İBRAHİM HALİL AKIL SENANUR KAÇAR
BEYZANUR HELVACI İDRİS CHASANKOGLOU SERAP KRÜEMAL
BİLAL AYDIN İLAYDA TEMİZ SERCİHAN USLU
BİLGE ŞİNİK İLKER MAZREKU SERDAR ZULİ
BİRGYL HOXHA İLKNUR KRASNİÇİ SERHAN GÖK
BUĞRA MERT BULAN İLYADA ÇAVUŞOĞLU SEVİM HAZAL GÖRMÜŞ
BUĞSENUR GÜRSES İMRAN UJKANOVİC SHAİRA HALLYYEVA
BURAK BERKE IRKIN İNARA MATİ SHKELGİM MENA
BURAK ŞENTÜRK İRFAN MOYCHTAR SALİ SHKODRAN SHEHU
BURAK TETİK İSMİNAZ TİMUR SİNEM KÖPRÜLÜ
BURCU BOZAN İZET İBRAHİMSOYLU SİNEM SERBEST
BURCU HİLAL DEMİREL İZET OSMAN SONER HOTİ
BURCU SAADET MERAL JANARA SAGYNBEKOVA SONGÜL SERAP BAKIRCI
BURCU SU ATAY JESMİNA BAJRAMİ SONGÜL ŞANLAN
BUSE ALTUNTAŞ JOLA KAÇİ SUBİNUER AILA
BUSENUR ERZURUMLU KAAN YALNIZ SUHEJLA ABAZİ
BÜŞRA ŞENGÖZ KADER KAHRAMAN SUMEJA SARIÇ
BÜŞRA YILDIRIM KADİR GÖZEL SÜLEYMAN BENLİ
CAN ŞİLİK KADİR HAKAN GÜL SYHEJLA HOXHA
CANER ALTIN KADİR ŞEKER ŞAİMİR SALİU
CANER MORİNA KARE YUERİNİ SAGULİ ŞEYDA NUREDİNİ
CEM NACİ KESİKLİ KARSU TABAK ŞEYDA TABAK
CEREN ULU KENAN QERİMİ ŞEYHMUS KARATAŞLI
CEYHAN YUSUF KERİM İMPRAM ŞEYMA İKİS
CEYHUN İBOLAR KEVSER APTOULAOGLOU ŞEYMA NUR ALTINOLUK
CHİLAL TSITAK KİMET ÇAPO ŞİMAL BİNGÖL
CİHAT GİDER KÜBRA BULUTOĞLU TAHA ÇALIŞKAN
DAMLA KAPAÇER KÜBRA MORİNA TASNİM ZAROUR
DAMLA YILDIZ LEUTRİM SHPEJTİ TOLGA GAŞ
DAVUT KAZAZ LJEJLJA SELMANİ TUBA ÜĞÜDEN
DAVUT KILIÇ MAHSUM ŞEKAR TUĞBA SARGIN
DEA NALLBANİ MAIERHABA MAIHEMITI TUNAHAN TALİKACI
DEMİR ALİ ALİOSKİ MAİERHABA MAIMAITI UBEJD ARİFİ
DERYA ALİEVA MARSJAL MALAJ UBEYDULLAH ÖZDOĞAN
DİDEM BİÇER MARTİN NİKOLOVSKİ UĞUR CAN BAYIK
DİEDON BUJARİ MEDIN BAJRAMI UMEJR ARİFİ
DİLARA ALTINTAŞ MEDİNA JAKUPAJ UMUT YILMAZ
DİLARA BAŞGÜL MEDİNE ÇAVUŞ USEİN ALİOV
DİLARA GÜNSEV MEHMED SEMİH ÇETİN ÜLKÜ MEHLİKA ALAYGÜVENCİ
DİONA ÇEJKU MEHMET CANBERK TEKEŞ ÜNAL BAYRAKTAR
DRENUSHE ZHURİ MEHMET ÇELİKÇİ VALBONA NDREPEPAJ
DRİTON  ADEMİ MEHMET GÖRKEM AKSOY VEZİRE KOSOVA
DUA DANJOLLİ HASHANİ MEHMET PEHLİVAN VIJOLLCA RESULBEGOVIQ
DURSUN MAMMADOV MEHMET ULUDAĞ WUMAIER ZULILA
EBRU ÇETİN MEHMETHAN İLHAN WUMITI AYINUER
ECE ÇİPA MEKAN JEPBAROV XHEJLANG MORİNA
EDA YAĞCILAR MEKSEL YILDIZ XHEVXHET ASANOVSKİ
ELDA SULAJ MELEK AMETOVA YAREN ŞENTÜRK
ELİF MERTCAN MELİSA YAĞCİLARİ YAREN VAROL
ELİF ÜÇKARDEŞ MENSUR BAJGORA YASEMİN STRUJA
ELİF ZAHAT MENSUR MORİNA YAŞAR BAŞOĞLU
ELNUR MUSTAFAYEV MERİTA MUSTAFOSKA YAVAR NOVRUZLU
EMELA NEZİRİ MERJEM MESA YAVUZ BURAK GÖÇ
EMİN YEŞİLYURT MERJEME KQİKU YİĞİT ALP ATMACA
EMİNE BEKİR MERT CAN BAYRAKLI YUNUS EMRE UMUR
EMİNE SELEN CANBAZ MERT DIKDIGIOĞLU YUSUF AZARKAN
EMİR KASAMİ MERT KEMER YUSUF ÇALIŞKAN
EMİR VEYSEL DURMAZ MERT MECO ZAFER MAKSUD
EMİRA KURBASEVİÇ MERVE ABEDAN ZHANERKE MEIRAM
EMRE CAN KARA MERVE KRUEZİ ZHULİANA KODRASİ
İLETİŞİM
Rumeli Türkleri Derneği
Kızılelma Cad. Şair Mehmet Akif Sk.
No:6 Fındıkzade-Fatih İstanbul
Tel: 0212 588 28 22
Tel: 0212 632 13 21
Fax: 0212 632 13 24
E-Mail : info@rumelidernegi.org.tr
E-Mail : rumelidernegi@yahoo.com.tr